اولین اپل استور کشور تایوان امروز افتتاح می‌شود

[ad_1]

مسئولان اپل تصمیم دارند تا امروز اولین اپل استور را در کشور تایوان افتتاح نمایند. در این فروشگاه اختصاصی اپل، انواع و اقسام خدمات از قبیل نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و پروژه Today at Apple نیز به صورت کامل در این اپل استور اجرا می‌گردد. در طی این طرح، علاقمندان می‌توانند به انواع و اقسام مهارت‌هایی که توسط دیوایس‌های اپل انجام پذیر است (مانند موزیک، عکاسی، طراحی، هنر و کدنویسی)، دست پیدا کنند.

 

کمی قبل در این محل، تصویر یک درخت Banyan که نماد جمع شدن افراد در فرهنگ کشور تایوان است، نصب شده بود و استیکرهای این طرح و چیزهایی شبیه به آن که کار آقای Tang Shih-Yi است، هم اکنون در اپ استور برای iMessage در دسترس است.

 

فضای داخلی این اپل استور به صورت کامل با معماری جدید این فروشگاه‌ها آمیخته شده و قسمت مرکزی آن، به پروژه Today at Apple اختصاص یافته که محل جمع شدن افراد علاقمند برای یادگیری هنرهای مختلف است. دیوارهای آن نیز با طرح‌هایی مربوط به موزیک، خلاقیت، عکاسی و اپلیکیشن‌ها مزین شده است. همچنین قسمتی برای افراد جدید در نظر گرفته شده تا بتوانند از نزدیک با محصولات اپل کار کرده و در صورت تمایل و علاقمندی، آنها را خریداری نمایند.

 

Taiwan First Apple Store 1

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *